Plagron Sugar Royal 100ml (0.1l)

Kód: PSR01
Tip
Neohodnoceno
350 Kč –11 %
Plagron Sugar Royal 100ml (0.1l)
350 Kč –11 % 311 Kč 257,02 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
21.6.2018
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sugar Royal je biologický stimulátor na bázi aminokyselin. Stimuluje tvorbu chlorofylu a zvyšuje tvorbu pryskyřice. Tím se dosáhne lepší chuti a vůně a zároveň stoupne obsah aktivních látek ve finálním produktu. Některé aminokyseliny obsažené v Sugar Royal vyvolávají v rostlinách určité reakce, kvůli kterým rostliny získávají dojem že začínají vysychat, proto se chrání před dehydratací zvýšenou tvorbou pryskyřice a také urychlují proces zrání. Sugar Royal navozuje pocit stresu ze sucha, aniž by hrozilo že opravdu vyschne. Používáním Sugar Royal je možné zkrátit vývoj rostliny od semínek po plnou zralost až o jeden týden při optimálních podmínkách a kvalitní a zdravé odrůdě. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje Sugar Royal kombinovat s Green Sensation. Green Sensation na rozdíl od Sugar Royal obsahuje květové hormony, enzymy, fosfor a draslík pro kompaktnější a tvrdší plody.

- Lepší vůně a chuť
- Lepší látková výměna
- Vyšší výnos

Dávkování:
Před použitím důkladně protřepejte. Přidejte maximálně 2 ml na 1 litr vody (1:500). Tuto zálivku aplikujte 1x týdně. Při růstové fázi delší než 2 týdny začněte přidávat od třetího týdne růstové fáze mimo poslední týden květové fáze. Při eliminaci růstové fáze začněte přidávat ihned až do jednoho týdne před koncem fáze květu.

Složení:
Voda, aminokyseliny (aline, arginin, asparagin, cystein, glutaminy, glycin, histidin, isoleucin, leucin, lyzin, methionin, fenylalanin, prolin, serin, threonin, tryptofan, tyrozin, valin). Organicke hnojivo NPK 9-0-0. 8.5% Dusíku celkem (N), z čehož 8.5% organicky vázaného dusíku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Universal
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: