Na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 doporučené bezhotovostní platby. Prosím využijte PLATBU PŘEVODEM ve vašich objednávkách. Ať jsou i ,,naši,, dopravci co nejméně vystaveni riziku. Balíky zasíláme dočasně pouze službou DPD. Děkujeme Vám

Essentials náhradní sonda pro Trident

Kód: ENS
Neohodnoceno
Značka: Essentials
2 299 Kč –0 %
05e58e50
2 299 Kč –0 % 2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2021

Náhradní sonda pro Trident

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se pouze o náhradní sondu pro Essentials Trident Meter. Sonda je samostatně nepoužitelná.

Essentials Trident Meter je univerzální měřič vodivosti (EC), pH a teploty. Dodává se s vyměnitelnou skříňkou obsahující všechny tři sondy. Měřič se ponoří do roztoku a příslušné hodnoty se zobrazí na dvou displejích.

Kalibrace pH a EC/CF/ppm se provádí velice snadno pomocí tlačítek na měřiči a kalibračních roztoků Essentials. Essentials Trident Meter přináší další výhodu tím, že umožňuje variantu zobrazení teploty buď v ºC nebo ºF a živného roztoku v podobě CF, EC nebo ppm.

HLAVNÍ VLASTNOSTI:
Lehký a přenosný
Měří pH, koncentraci živin a teplotu
Snadné používání
Zobrazuje teplotu jak v ºC tak i v ºF
Tři možnosti zobrazení veličin u živin: EC – CF – ppm
Snadná kalibrace pomocí tlačítka
Funkce automatického vypínání
AA baterie s dlouhou životností
Ukazatel nízkého stavu napětí v bateriích
Kompenzace teploty

Jak měříme EC/CF

Vodivost roztoku vyjadřuje schopnost roztoku vést elektrický proud. S rozpouštěním živných solí ve vodě se zvyšuje vodivost roztoku. Vodivost živného roztoku je tudíž mírou jeho „koncentrace” podle aktuálního množství rozpuštěných solí.

Vodivost bývá zpravidla vyjadřována v hodnotách CF nebo EC. CF znamená Conductivity Factor (faktor vodivosti), EC znamená Electrical Conductivity (elektrická vodivost). Rozdíl mezi nimi spočívá pouze v umístění desetinné tečky/ čárky. Jednotka EC se rovná 10 jednotkám CF, takže například hodnota EC 1,2 se bude rovnat CF 12.

Nejspolehlivějším způsobem, jak zjišťovat úroveň EC/CF, je používat profesionální digitální měřič EC Essentials nebo měřič Trident tri. Stačí pouze na několik okamžiků ponořit elektrodu do živného roztoku a na LCD displeji se objeví příslušná hodnota EC. EC měřiče Essentials jsou velice přesné a rychlé. Avšak stejně jako každé jiné laboratorně nastavené přístroje je třeba se o ně náležitě starat. Nezapomeňte pravidelně své měřiče EC/CF kalibrovat pomocí Essentials CF Standard.

Doplňkové parametry

Kategorie: EC Metry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: