Na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 doporučené bezhotovostní platby. Prosím využijte PLATBU PŘEVODEM ve vašich objednávkách. Ať jsou i ,,naši,, dopravci co nejméně vystaveni riziku. Balíky zasíláme dočasně pouze službou DPD. Děkujeme Vám

Pi Rack

Kód: PIRACK
Tip
Neohodnoceno
87 900 Kč 72 644,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vertikální pěstební systém ve stylu kolosea pro 320 rostlin. K umístění v samostatné místností s dostatečným přísunem čerstvého vzduchu (v závislosti na velikosti místnosti v m3). Prostor ve spodku konstrukce zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu ve vniřním prostoru systému.

Každá rostlina má svůj vlastní, pro tento účel navržený, patentovaný květník o objemu 3,5l, který je osazen drenážními otvory a košíčkem pro zachycení uvolněných částí pěstebního média. Prostor květníku dovoluje rostlině rozvinout silný kořenový systém. To zvyšuje schopnost rostliny vstřebávat živny.

Zabudovaný systém zavlažování zalévá každou rostlinu samostatně. Není potřeba dělat dírky do hadiček, ty provlékat skrze konstrukci a montovat stovky kolének. To vše je již připraveno.

Tím, že rostliny jsou rozmístěny v kruhu okolo lampy, je vzdalenost od ní pro všechny stejná. Každá rostlina je vystavena světlu stejně. Snižuje se tak možnost, že některé rostliny budou zaostávat.

Celý modul byl navržen pro 3x nebo 4x 600W vysokotlakou sodíkovou výbojku, zavěšenou vertikálně v trubicích cooltube (není součástí tohoto setu).

Přednosti:

Jeden systém pro 320 rostlin
Rychlé složení a rozložení (stavebnice)
Nízká váha, asi 130kg
Tvar umožňující skvělou cirkulaci vzduchu
Oddělená drenáž a regulovaná závlaha pro každý květník
Rozměry po složení: Ø215x220 cm
Rozměry balení: 3x 120x30x30cm
Lze použít různá pěstební média

Doplňkové parametry

Kategorie: Pi Technics
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: