Na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 doporučené bezhotovostní platby. Prosím využijte PLATBU PŘEVODEM ve vašich objednávkách. Ať jsou i ,,naši,, dopravci co nejméně vystaveni riziku. Balíky zasíláme dočasně pouze službou DPD. Děkujeme Vám

Plagron Start Up 250ml

Kód: PSU025
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Plagron
445 Kč –6 %
Plagron Start Up 250ml
445 Kč –6 % 418 Kč 345,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Základní výživa Plagron Start Up, 250ml podporuje tvorbu silného kořenového systému, stimuluje rozvětvení, posiluje rostlinu. Pouze pro pěstování rostlin v hlíně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní výživa Plagron Start Up, 250ml podporuje tvorbu silného kořenového systému, stimuluje rozvětvení, posiluje rostlinu. Pouze pro pěstování rostlin v hlíně.

 

Plagron Start Up je složená výživa, která se používá v prvních týdnech růstu. Toto hnojivo je v podstatě kombinací Alga Grow, Power Roots a Vita Race. Tím, že jsou základní živiny obohacené o kořenový stimulátor, rostliny vytvoří kvalitní a rozsáhlý kořenový systém. Posiluje imunitu rostliny a není třeba zapojovat žádné další kořenové nebo růstové stimulátory.

Kombinované NPK (3-2-3) hnojivo Plagron Start Up 250ml je bohaté na přírodní růstové hormonyvitamíny, enzymy, humidové kyseliny, algináty a stopové prvky. Aplikuje se do zálivky. Je vyvinuto speciálně pro pěstování rostlin v půdních mixech, ideálně se substráty z řady Plagron Terra s červenou etiketou (Lightmix).

Plagron Start Up podporuje tvorbu kořenového systému s rozvinutými jemnými vlásky, takže rostlina může přijmout více živinStimuluje přirůstání zelené masy a produkci chlorofylu. Extrémně vhodný přípravek pro malé sazenice, klony, semenáčky.

Balení: 250ml. Poměr pro smíchání s vodou 1:150. Po smíchání spotřebujte zálivku do 24 hodin. Nikdy nepoužívejte při pěstování v hydru nebo kokosu. Nekombinujte s dalšími Plagron hnojivy a doplňky, Start Up obsahuje dostatek důležitých látek pro první dva týdny.


Organické hnojivo NPK: 4-7-5

Doplňkové parametry

Kategorie: Universal
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: