Na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 doporučené bezhotovostní platby. Prosím využijte PLATBU PŘEVODEM ve vašich objednávkách. Ať jsou i ,,naši,, dopravci co nejméně vystaveni riziku. Balíky zasíláme dočasně pouze službou DPD. Děkujeme Vám

Smart Pot #3 - 11,6l

Kód: SP116
Tip
Neohodnoceno
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní patentovaný květináč z pevné textilie s vlastnostmi, díky nimž lze dosáhnout nejlepších možných výsledků s pěstováním rostlin v hlíně. Textilie, ze které je Smart Pot vytvořen, je měkká a poddajná, nicméně je natolik tuhá, aby dokázala držet tvar a je tak pevná, že ji není snadné roztrhnout v žádném místě, ani za použití značné sily. Nejlepším dokladem těchto tvrzení je fakt, že původně sloužil Smart Pot pěstitelům stromů, kteří jej s úspěchem používají již od 80. let minulého století.

Jednou z nejlepších vlastností Smart Pot je prodyšnost. Provzdušněný kořenový systém se může daleko lépe rozvinout a zdravé a silné kořeny činí rostlinu více odolnou k chorobám a škůdcům, ovšem hlavně ji dokáží dodat více živin, a rostlina tak může vytvářet bohatší květy a plody. Smart Pot je možno používat opakovaně, lze jej vyprat a jeho životnost je takřka neomezená, a to i proto, že se nerozbije, když upadne na zem a mrazem nepopraská.

Lepší výsledky za méně času.
Kořeny jsou vzdušnější a v ideální teplotě i za horkých dnů.
Nízká hmotnost.
Opakovaně použitelný.
Odolný proti pádu a poničení mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Pot
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: